برنامه هفتگی مشاور

 

مشاوره

۱- مشاوره تحصیلی و مشاوره تربیتی در طول سال انجام می گیرد.  مشاوره حضوری با نوبت قبلی وغیر حضوری بصورت تلفنی. ( در صورت نیاز و حساس بودن مورد به هسته ی مشاوره اداره معرفی می گردد)

۲- در صورتی که اختلال رفتاریا ناسازگاری و مسائل دیگر عاطفی روانی از قبیل ناخن جویدن ،  شب ادراری ، اختلال در خواب ، لکنت زبان ،بی قراری ، گوشه گیری ، بد خلقی ، افسردگی و ... برای فرزندتان پیش آمد بلافاصله با مسئول دبستان در میان بگذارید تا اقدامات لازم در  جهت رفع آن انجام گیرد .

۳- از کشمکش و اختلاف در حضور فرزندتان خودداری کنید تا او در محیط گرم و آرام خانواده به خوبی بتواند درس بخواند و دچار ناامنی نشود و در مدرسه با آرامش به تحصیل مشغول باشد .

۴- از والدین محترم تقاضا می شود به هیچ وجه خود را وارد اختلافات و درگیری های دانش آموزان نکنند و این گونه موارد را به دفتر دبستان گزارش تا از طریق مدرسه پیگیری شود .

5- احترام به بزرگترها مانند پدر و مادر ، معلم و کلیه مربیان و ... را به فرزندتان تأکید فرمایید و به هیچ عنوان مسائل انتقادی و  را در حضورشان مطرح نکنید زیرا نقش الگویی آن ها خدشه دار خواهد شد .

 

 

تذکر :

1-  تقاضا می شود درصورتی که آدرس منزل  ، تلفن و یا شماره ی همراه شما تغییر پیدا کرد سریعاً دبستان را در جریان قرار دهید .

2-فرم هایی که فرزندمان جهت اطّلاع رسانی به منزل می آورند در صورتی که خواسته شده ، به موقع و سریع به دبستان  عودت  داده شود .

قبلا" از همکاری و مساعدت شما اولیا  ی گرامی بسیار سپاسگزاریم

 

جهت پاسخ به سوالات شما در طول سال تحصیلی کادر دفتر و کادر آموزشی مدرسه در خدمت شما عزیزان می باشد

آلبوم تصاویر

همایش مادران آب و آینه

همایش مادران آب و آینه

   

نمایش
برگزاری المپیاد ورزشی

برگزاری المپیاد ورزشی

   

نمایش
همایش مادران فاطمی

همایش مادران فاطمی

   

نمایش
آرشیو آلبوم تصاویر