برنامه هفتگی مشاور

 

مشاوره

۱- مشاوره تحصیلی و مشاوره تربیتی در طول سال انجام می گیرد.  مشاوره حضوری با نوبت قبلی وغیر حضوری بصورت تلفنی. ( در صورت نیاز و حساس بودن مورد به هسته ی مشاوره اداره معرفی می گردد)

۲- در صورتی که اختلال رفتاریا ناسازگاری و مسائل دیگر عاطفی روانی از قبیل ناخن جویدن ،  شب ادراری ، اختلال در خواب ، لکنت زبان ،بی قراری ، گوشه گیری ، بد خلقی ، افسردگی و ... برای فرزندتان پیش آمد بلافاصله با مسئول دبستان در میان بگذارید تا اقدامات لازم در  جهت رفع آن انجام گیرد .

۳- از کشمکش و اختلاف در حضور فرزندتان خودداری کنید تا او در محیط گرم و آرام خانواده به خوبی بتواند درس بخواند و دچار ناامنی نشود و در مدرسه با آرامش به تحصیل مشغول باشد .

۴- از والدین محترم تقاضا می شود به هیچ وجه خود را وارد اختلافات و درگیری های دانش آموزان نکنند و این گونه موارد را به دفتر دبستان گزارش تا از طریق مدرسه پیگیری شود .

5- احترام به بزرگترها مانند پدر و مادر ، معلم و کلیه مربیان و ... را به فرزندتان تأکید فرمایید و به هیچ عنوان مسائل انتقادی و  را در حضورشان مطرح نکنید زیرا نقش الگویی آن ها خدشه دار خواهد شد .

 

 

تذکر :

1-  تقاضا می شود درصورتی که آدرس منزل  ، تلفن و یا شماره ی همراه شما تغییر پیدا کرد سریعاً دبستان را در جریان قرار دهید .

2-فرم هایی که فرزندمان جهت اطّلاع رسانی به منزل می آورند در صورتی که خواسته شده ، به موقع و سریع به دبستان  عودت  داده شود .

قبلا" از همکاری و مساعدت شما اولیا  ی گرامی بسیار سپاسگزاریم

 

جهت پاسخ به سوالات شما در طول سال تحصیلی کادر دفتر و کادر آموزشی مدرسه در خدمت شما عزیزان می باشد

آلبوم تصاویر

جشن آب کلاس اول

جشن آب کلاس اول

                       

نمایش
روزدانش آموز

روزدانش آموز

                         

نمایش
افتخارات

افتخارات

         

نمایش
آرشیو آلبوم تصاویر